دبستان پسرانه

مدرسه مهارت و بینش

مختصری در مورد دبستان پسرانه

دبستان پسرانه امام صادق علیه السلام پیرو اهداف ارزشمند تربیتی اسلام و با هدف شکوفایی فطرت پاک الهی در نهاد هر انسان، که او را به سوی بندگی، حقیقت جویی، فضیلت خواهی، زیبایی و دیگر حسنات ارزشمند الهی دعوت می کند و با تاسی به نام مبارک پایه گذار مکتب جعفری امام صادق علیه السلام در سال 1390 تاسیس گردید.

تحقق ارزش¬ها و آرمان¬های متعالی انقلاب اسلامی مستلزم تلاش همه جانبه در تمام ابعاد فرهنگی، علمی، اجتماعی و اقتصادی است. عرصه تعلیم و تربیت از مهم ترین زیرساخت¬های تعالی همه جانبه کشور و ابزار جدی برای ارتقای سرمایه انسانی شایسته در عرصه های مختلف است. اگر چه در سال¬های گذشته تلاش های زیادی برای بهبود و اصلاح نظام فرهنگی آموزشی کشور به عمل آمده است لیکن هنوز آموزش و پرورش با چالش های جدی روبروست. لیکن دبستان پسرانه امام صادق علیه السلام به عنوان یکی از مقاطع مجتمع فرهنگی آموزشی فرهنگی امام صادق علیه السلام در تلاش است تا با بهره مندی از آموزه¬های دینی و دستاوردهای علمی، الگویی برای تربیت دینی در نظام آموزش و پرورش ارائه نماید و بر اساس دانش آموختگی دین محور، دانش¬آموزانی عالم، مهذب و دارای روحیه¬ی انقلابی و تفکر بسیجی بر اساس آرمان¬های امام خمینی (ه) و به دور از افراط و تفریط تربیت نماید و در اعتلای جامعه اسلامی و در ابعاد علمی و اجرایی پیشرفتی شگرف ایجاد نماید.

برای اطلاع از فعالیت های مدرسه کلیک کنید برای عضویت در کانال پیام رسان بله مدرسه کلیک کنید

راه های ارتباطی دبستان پسرانه

آدرس:

تهران، شهرک قدس (شهرک غرب) بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران پلاک ۱۰۰تهران، شهرک قدس (شهرک غرب) بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران پلاک ۱۰۰

تلفن تماس:

021-88099126
021-88099145
021-88574796

شبکه های اجتماعی

آدرس کانال بله
emamsadiq
آدرس ایمیل
Be.School@esadiq.ir